Nieuwsartikel

Plopsa Indoor Coevorden krijgt frisbee-attractie

De Piratenzone van Plopsa Indoor Coevorden zal iets ruiger worden dan hetzelfde gebied in het zusterpark in Hasselt. Aan het park gedeelte opent namelijk ook een ‘mini discovery’ van Zamperla!

Op enkele attracties na zal het attractieaanbod van Plopsa Indoor Coevorden, het park dat op 30 april zal openen, gelijkaardig zijn met het aanbod van zusterpark Plopsa Indoor Hasselt. Enkel attracties ‘de Eendjes’ en ‘het Verkeerspark’ zullen in Coevorden ontbreken. Het park krijgt daarentegen twee attracties die we niet in Hasselt vinden.

De eerste ‘nieuwe’ toevoeging is de attractie de Dansende Fonteinen, die we ondermeer ook terugvinden in de twee outdoorparken: Plopsaland De Panne en Plopsa Coo. Deze attractie zal gelegen zijn in het buitengedeelte van het park, nabij de Klimberg.

Daarnaast zal het park ook een attractie openen die in nog geen enkel ander Plopsa-park staat: een frisbee-attractie. Deze attractie zal gelegen zijn aan de ingang van de Piratenbaan, in de Piratenzone. Het gaat om een ‘mini discovery’ van de Italiaanse attractiebouwer Zamperla. Per rit kunnen zo’n 12 bezoekers een ritje meemaken. De naam die deze attractie zal meekrijgen is nog niet bekend.

Foto’s kan je vinden op het forum van de PlopsaFansite..



 

 

Datum: Wednesday 17 March 2010 - 12:03
Tekst: PlopsaFansite / Nick Jespers

Categorie: Plopsa Indoor Coevorden
Tags: , ,

     
    Delen