Nieuwsartikel

‘StarringYou’ binnenkort ook in Plopsaland De Panne?

Het West-Vlaamse bedrijf VisionWare publiceerde gisteren twee opmerkelijke video’s op de filmpjeswebsite YouTube. Het gaat om een registratie van een rit op de achtbaan De Draak, gemaakt met het stysteem StarringYou dat het bedrijf ontwikkelde.

VisionWare, het Deerlijkse bedrijf dat gespecialiseerd is in interactieve toepassingen en nieuwe technologieën, publiceerde gisteren twee opmerkelijke video’s op de filmpjeswebsite YouTube. Het gaat om twee registraties van ritjes op de achtbaan De Draak, waarbij de camera gericht staat op de passagiers. Hierdoor krijg je een uniek gepersonaliseerd souvenir, vergelijkbaar het systeem van de onride-foto’s.

Op beide video’s ontbreekt telkens de uitkijktoren Panoramic, die onlangs afgebroken werd. Dit doet vermoeden dat deze tests onlangs plaatsvonden. Het is echter niet bekend of het park dit systeem zal gebruiken vanaf de seizoensstart, of dat het gaat om testbeelden door het bedrijf.

StarringYou

Het bedrijf maakte voor de registraties gebruik van het systeem StarringYou, dat vorig jaar ook getest werd in Boudewijn SeaPark. Bij de lancering van StarringYou mocht minister Van Quickenborne, minister van administratieve vereenvoudiging en ICT, het systeem uittesten bij de achtbaan Orca Ride in het Brugse attractiepark.

Video’s

- Video 1 / Frontseat: http://www.youtube.com/watch?v=ds4veZ5abTc
- Video 2 / Testrit: http://www.youtube.com/watch?v=_Gr9g09E7KM



 

 

Datum: Sunday 21 March 2010 - 22:08
Tekst: PlopsaFansite / Nick Jespers

Categorie: Plopsaland De Panne
Tags: , , , , ,

     
    Delen