Nieuwtjes in Plopsa Indoor Coevorden (14 oktober 2013)

Plopsa Indoor Coevorden viert nog tot 25 oktober het Kinderhalloween, met voor het eerst de Pompoenkoning als hoofdgast. Het park is tijdens Halloween dagelijks geopend van 10 tot 17u30.

Het overdekte themapark heeft dit jaar de Pompoenkoning op bezoek. De Pompoenkoning, een mensenkoning die door een heks omgetoverd werd tot pompoen, ontvangt de bezoekers aan de ingang samen met één van de figuren van Studio 100. De koning helpt kinderen verder met de speurtocht naar letters in het park. De letters vormen een spreuk die nodig is om een betovering van de gemene heks te verbreken.

Bezoekers van Plopsa Indoor Coevorden worden tijdens het Kinderhalloween volledig ondergedompeld in de griezelsfeer, zo liggen er enkele honderden pompoenen in het park en zijn attracties aangekleed met kindvriendelijke Halloweendecoratie. Ook werd er gekozen voor een toepasselijke aanvulling op de standaard muziek in het park. Het gaat over klassiekers zoals Als je bang bent van Samson & Gert, Het spook van Kabouter Plop en Wie is bang uit de sprookjesmusical Sneeuwwitje.

Foto’s