Mayaland Indoor is dit jaar voor het eerst dagelijks geopend tijdens de krokusvakantie. Het park pakt tijdens de vakantie dagelijks uit met een leuke show van Bobo, die zal plaatsvinden in het Plopsa Theater en inbegrepen is tijdens je bezoek aan het themapark.

Mayaland Indoor opent tijdens de krokusvakantie dagelijks de deuren. Het is voor het eerst dat een deel van Plopsaland De Panne ook in deze voorjaarsvakantie te bezoeken is. Het overdekte themagedeelte telt zo’n 10 attracties, met de Bloemenmolen en de Waterlelies als signaturerides.
De hele krokusvakantie – van 1 maart tot zondag 9 maart – staat er ook een leuke extra op het programma in Mayaland Indoor: een parkshow van Bobo in het Plopsa Theater. Dat maakte het park vandaag bekend op Facebook. Er dient geen apart ticket voor de show aangekocht te worden, een normaal ticket met toegang tot Mayaland Indoor (of abonnement) volstaat.