Afgelopen maandag is ook in Plopsa Coo het zomerseizoen van start gegaan. Traditioneel is het park tijdens deze periode langer open: ’s ochtends openen de poorten vroeger en ’s avonds sluiten de poorten later. De afgelopen weken werden enkele details verder afgewerkt. Zo zijn enkele nieuwe borden geplaatst in het park, met de uren van de shows en meet-and-greet met de Plopsa-figuren. Vanaf morgen zal Halvar – de vader van Wickie de Viking – overigens ook rondlopen als parkfiguur in Plopsa Coo.
De muziektrack bij de Octopus is ook aangepast. De typische walsmuziek, zoals je zovaak hoort op de kermis bij dit attractietype, maakt plaats voor het nummer ‘Wij gaan duiken’ van Piet Piraat. Het gaat om een instrumentale versie én de Nederlandstalige versie van het liedje.
Tijdens het zomerseizoen trakteert het park de bezoekers op maar liefst extra shows: Kabouter Klus (Nederlandstalige show, maandag tot zaterdag), Berend Brokkenpap (Franstalige show, zondag), Lutin Plop (Franstalige show, maandag tot vrijdag), Mega Mindy (Franstalige show, woensdag) en Fred & Samson (Franstalige show, zaterdag en zondag). De shows gaan vanaf dit jaar door op het nieuwe podium op Place Sequoia, achterin het park. Om komaf te maken met de regen van de afgelopen weken, werden enkele parasols voor het podium geplaatst. Deze bewezen ook vandaag (eventjes) hun diensten.
| Foto’s |




